Ortopedyczne i Rehabilitacyjne LASKI do podpierania eleganckie i funkcjonalne składane z regulacją wysokości
Gwiazdy i celebryci z ukochanymi laskami

Znani i lubiani aktorzy, piosenkarze, uczestnicy reality show, politycy i sportowcy czy też dziennikarze z swoimi ulubionymi laskami.

Gwiazdy i politycy ze swoimi laskamiO tym, że laski nie muszą pełnić wyłącznie funkcji ortopedycznej, przekonują nas od lat gwiazdy kina i mody.


Laski stały się hitem ubiegłych sezonów, głównie za sprawą dzisiejszej ikony męskiej mody – aktora Brada Pitta, którego styl przepełnia swobodna elegancja i naturalna męskość. Jego pojawienie się na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Palm Springs, wspierającego się na szykownej, czarnej lasce, wzbudziło zainteresowanie dziennikarzy i trendseterów.

Aktor potwierdził swój znakomity gust podróżując na co dzień z regulowaną laską aluminiową.

Zapoczątkowano w ten sposób nowy trend, który jednoznacznie mówi, że chodzenie z laską to nie wstyd, a wielka moda. Szeroki wybór najwyższej jakości lasek – drewnianych i aluminiowych, z różnymi uchwytami, regulowanych i indywidualnie dostosowanych do właściciela, znaleźć można w sklepie Art Deco.

Galeria Art Deco od lat specjalizuje się w oferowaniu swoim Klientom najwyższej klasy produktów, które są efektem pracy wybitnych artystów pracowni polskiego rękodzieła.

W sklepie znajduje się kilkadziesiąt typów i modeli lasek zarówno inwalidzkich, jak i kolekcjonerskich. Jest w czym wybierać. Do wyboru są tu laski drewniane i aluminiowe o różnych rodzajach uchwytów – giętych lub derby oraz fritz.

Laskę możesz kupić dla siebie lub obdarować nią ważną dla Ciebie osobę. Wspaniałym pomysłem na prezent dla zapalonego myśliwego będzie z pewnością elegancka laska z niklowanym uchwytem w kształcie kaczki lub psa myśliwskiego.

 

Brad Pitt i jego laska

Brad Pitt i jego laska

 

Laska i Brad pitt

 

Charlie Chaplin z bambusową laską

 

laska bambusowa Charlie Chaplin

Inną postacią, doskonale znaną przede wszystkim młodym widzom, jest serialowy Dr House, nierozstający się ze swoją drewnianą laską giętą.

Klasyczna gięta laska Doktor house

Dla każdego Pana – dżentelmena ceniącego ponadczasową elegancję, pasować będzie teatralna laska dekoracyjna z niklowanym, kolistym uchwytem lub platerowana, hiszpańska wersja, czarująca swoim wyrafinowaniem. Miłośnicy nowoczesności postawią na uchwyt akrylowy, pełen żywych, intrygujących barw.

Winston Churchill z drewnianą laską

 

Gandhiji i jego laska

Z Art Deco możesz dopasować laskę w zależności od wzrostu oraz lewo- lub praworęczności. Wybrane modele posiadają specjalny, ergonomiczny uchwyt, znacznie poprawiający komfort użytkowania – nawet u najbardziej wymagających użytkowników.

Teraz możesz cieszyć się swobodą spacerowania w najwyższym stylu. Pokaż klasę równą światowym ikonom mody i kina.

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa Art Deco i wybierz laskę z naszej kolekcji, stworzoną dla swoich potrzeb. Zapraszamy!

 

Laski inwalidzkie dla niepełnosprawnych.

Laski ortopedyczne do chodzenia dla seniorów.

Laski rehabilitacyjne do podpierania po urazach.

Laski eleganckie stylowe i kolekcjonerskie


06-02-2013 admin

                                                                 

Nawigacja

Nasza społeczność