Ortopedyczne i Rehabilitacyjne LASKI do podpierania eleganckie i funkcjonalne składane z regulacją wysokości
Elegancka laska do chodzenia z srebrnym uchwytem

Laska do chodzenia zwana także laską inwalidzką, to jeden z tych ważnych produktów, który jest jednocześnie stylowy i zarazem elegancki. Pełni funkcję odciążającą, ale także wizualną.

 

Są idealnym prezentem dla każdego dżentelmena, który ceni sobie wygodę oraz zdrowie. Wykonane z bardzo dobrych materiałów, trwałe oraz wygodne, mają dawać poczucie komfortu każdemu, kto z nich korzysta. 

 

Laska z Hebanu i srebrnego uchwytu ma również wartość kolekcjonerską.

 

Certyfikat srebrnego uchwytu laski

 

 

Są pełnym wsparciem podczas długich spacerów i umożliwiają samodzielne przemieszczanie się. Laski wykonane są z różnych materiałów dostosowanych do wymagań klienta: W szerokiej ofercie mamy: Laski drewniane-klasyczne posiadające anatomiczny uchwyt do prawej i lewej dłoni, laski lekkie aluminiowe z regulacją wysokości, a także aluminiowe, składane - zwane również podróżnymi - dla pełnego komfortu w czasie przemieszczania. 

 

Wszystkie te laski są świetnym rozwiązaniem dla seniorów, ale także dla osób, które cenią styl i elegancję. Wykonane z wysokiej jakości materiałów dadzą poczucie wygody i bezpieczeństwa. Są doskonałym prezentem niezależnie od okazji.

 

 

Przedstawiam tobie poniżej wzory lasek do podpierania z srebrnym uchwytem który został całkowicie wykonany z stopu srebra.

Laski z srebrnym uchwytem

laska srebrna

Laski z srebrnym uchwytem

Zapoznaj się z cennikiem lasek z srebrną rączką >>CENNIK srebrnych lasek<<

 

Laski inwalidzkie dla niepełnosprawnych.

Laski ortopedyczne do chodzenia dla seniorów.

Laski rehabilitacyjne do podpierania po urazach.

Laski eleganckie stylowe i kolekcjonerskie

 


                                                                 

Nawigacja

Nasza społeczność