Ortopedyczne i Rehabilitacyjne LASKI do podpierania eleganckie i funkcjonalne składane z regulacją wysokości

Polecamy

Polecane laski w sklepie Artdeco 


Polecamy dobre rodzaje lasek inwalidzkich
Dodano: 20-09-2020
Przekierowań: 555

 

 

Laski inwalidzkie i ortopedyczne mimo tego, że nieco się różnią to i tak spełniają bardzo podobne zadanie. Korzystanie z laski daje większą pewność tego, że senior nie upadnie podczas spaceru, czy też chodzenia po domu. Da mu świetną podporę, która sprawi, że będzie on znacznie bardziej samodzielniejszy. Naprawdę świetnie wpłynie to na jego samopoczucie, jak i również wygodę. 

 

Jakie są rodzaje lasek? do chodzenia

 

Laski dzielą się na kilka rodzajów, ze względu na ich wielkość, kształt, jak i również styl oraz materiał, z którego są wykonywane. Wyróżnia się przede wszystkim:

- laski klasyczne - gięte,

- laski z naturalnego korzenia,

- laski drewniane,

- 2w1 parasolko laski,

- laski z anatomicznie wyprofilowanym uchwytem,

- laski drewniane z niklowanym uchwytem,

- drewniane laski z kolorowym akrylowym uchwytem fritz,

- laski drewniane z kolorowym uchwytem derby,

- lekkie aluminiowe laski składane,

- aluminiowe laski składane derby,

- aluminiowe laski składane z uchwytem fritz,

- lekkie aluminiowe laski z regulacją wysokości,

- laski anatomiczne z regulacją wysokości,

- kule inwalidzkie - ortopedyczne,

- kolorowe kule,

- laski kolekcjonerskie - teatralne,

- laski z niklowanym lekkim uchwytem,

- laski ze srebrnym uchwytem.

 

Jak widać, wybór lasek jest naprawdę ogromny. Wszystkie z nich potrafią idealnie dopasować się do potrzeb i wymagań swoich użytkowników, które są naprawdę różne. Ich jakość oraz wykonanie zachwyca pod każdym względem, ponieważ jest ono wręcz fantastyczne. Wygląd lasek jest zróżnicowany, niemniej jednak w każdym przypadku na pierwszy miejscu jest klasa, ogromna elegancja, a co najważniejsze rewelacyjna wygoda.Czym różni się laska inwalidzka od laski ortopedycznej?

 

Jak już wcześniej wspomniano, laska inwalidzka oraz laska ortopedyczna są do siebie nieco podobne, ponieważ spełniają praktycznie takie same funkcje. Jednak, warto przyjrzeć się im bardziej dokładnie, gdyż nie jest tak do końca. Laska inwalidzka służy przede wszystkim osobom niepełnosprawnych, które od dłuższego czasu mają problemy z poruszaniem się. Natomiast laska ortopedyczna jest przeznaczona przede wszystkim seniorom, którzy potrzebują wsparcie podczas chodzenia.

Jak widać, funkcje tych lasek nieco różnią się od siebie, dlatego też wybierając odpowiednią trzeba zwrócić na to szczególną uwagę. Warto tutaj podkreślić to, że zarówno laski inwalidzkie, jak i również ortopedyczne prezentują bardzo wysoki poziom wykonania. Są tworzone z najlepszych jakościowo materiałów, dlatego też prezentują ogromną trwałość, a co najważniejsze wytrzymałość.

 

 

Jakie są ceny lasek ortopedycznych i inwalidzkich do chodzenia

 

Jeśli, jednak chodzi o cenę tych lasek, to są one do siebie bardzo podobne. Ich wybór jest naprawdę ogromny, dlatego też każdy wybierze dla siebie odpowiednią. Dobra laska to taka, która jest przede wszystkim wygodna, odpowiednio dopasowana, a co najważniejsze prezentuje świetną jakość i stylistykę.

Naprawdę warto o tym pamiętać, ponieważ jest to niezwykle istotna kwestia. Laski inwalidzkie i ortopedyczne spełniają wszystkie najważniejsze standardy, które dotyczą wygody, praktyczności oraz stylistyki.

Szeroka oferta lasek w sklepie ArtDeco 

Kliknij tutaj żeby przejść na opisywaną stronę
Komentowanie dozowolone wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników.

Nawigacja

Nasza społeczność